0
0.00 
Mini Cart
  • Pusty koszyk

    Brak produktów w koszyku

Tabletki do połykania

Wyświetlanie wszystkich 16 wyników

  • CERUTIN 125 tabletek

    Producent: Polfarmex S.A EAN: 9941617291447 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 125 tabletek powlekanych Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych)

    8.00 
  • Coldrex MaxGrip C 12 tabletek

    Producent: GlaxoSmithKline Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 12 tabletek Dostępność: produkt niedostępny (ostatnio dostępna: 13.11.2007 16:41) KŁAD I POSTAĆ FARMACEUTYCZNA Każda tabletka preparatu Coldrex zawiera: Substancje czynne: paracetamol 500mg; kofeina 25 mg; chlorowodorek fenylefryny 5 mg; wodzian terpinu 20 mg kwas askorbinowy (Wit. C) 30 mg Substancje pomocnicze: skrobia rozpuszczalna, skrobia kukurydziana, sorbonian potasu. OPIS DZIAŁANIA […]

    10.00 
  • Sold

    Coldrex MaxGrip C 24 tabletki

    Producent: GlaxoSmithKline Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 24 tabletki Dostępność: produkt niedostępny (ostatnio dostępna: 13.11.2007 16:39) SKŁAD I POSTAĆ FARMACEUTYCZNA Każda tabletka preparatu Coldrex zawiera: Substancje czynne: paracetamol 500mg; kofeina 25 mg; chlorowodorek fenylefryny 5 mg; wodzian terpinu 20 mg kwas askorbinowy (Wit. C) 30 mg Substancje pomocnicze: skrobia rozpuszczalna, skrobia kukurydziana, sorbonian potasu. OPIS DZIAŁANIA […]

    17.00 
  • Coryzalia 40 tabletek

    Producent: Boiron EAN: 9934347461617 Kraj pochodzenia: Francja Opakowanie: 40 tabletek powlekanych Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Wskazania Stany nieżytowe górnych dróg oddechowych zarówno o etiologii wirusowej , jak i alergicznej: ostry katar, nieżyt błony śluzowej nosa, katar sienny, zapalenie zatok, niedrożność nosa. Dawkowanie i sposób użycia Dorośli i dzieci Ssać 1 […]

    13.50 
  • Engystol 50 tabletek

    Producent: Heel EAN: 9914917292919 Kraj pochodzenia: Niemcy Opakowanie: 50 tabletek Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Engystol, złożony lek homeopatyczny, wspiera organizm w walce z infekcjami wirusowymi i naturalnie wzmacnia układ odpornościowy. Może więc być stosowany przed okresem infekcyjnym, w trakcie infekcji, czy też w momentach nasilenia zachorowań. Terapia immunostymulująca powinna trwać […]

    28.00 
  • Flavamed 20 tabletek

    Producent: BERLIN – CHEMIE MENARINI Kraj pochodzenia: Niemcy Opakowanie: 20 tabletek Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Działanie Ambroksol jest czynnym metabolitem bromoheksyny. Wykazuje działanie sekretolityczne i mukokinetyczne. Pobudza wydzielanie surfaktantu w pęcherzykach płucnych oraz zmniejsza jego lepkość. Zwiększa aktywność rzęsek nabłonka oddechowego i wydzielanie surowiczej wydzieliny oskrzelowej przez co ułatwia transport […]

    13.50 
  • Flegamina 8 mg 20 tabletek

    Producent: Pliva Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 20 tabletek Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Wskazania: Astma oskrzelowa, choroby oskrzeli z gęstą, nadmiernie lepką wydzieliną, przewlekłe zapalenie oskrzeli, mukowiscydoza, niedodma w wyniku zamknięcia oskrzeli przez śluz, powikłania płucne po operacjach, po zabiegach diagnostycznych na drzewie oskrzelowym, zapalenie zatok obocznych nosa, zapalenie krtani. Działanie: […]

    7.70 
  • Gripex 24 tabletki

    Producent: US PHARMACIA Wrocław Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 24 tabletki Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Wskazania do stosowania Doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok obocznych nosa (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe). Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, przeciwkaszlowo, przywraca drożność przewodów nosowych i ujść zatok […]

    20.00 
  • Gripex MAX 10 tabletek

    Producent: US PHARMACIA Wrocław Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 10 tabletek powlekanych Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Gripex Max – nowoczesny, wieloskładnikowy lek zwalczający wszystkie objawy wyjątkowo silnego przeziębienia i grypy. Gripex Max – na silne przeziębienie i grypę. Kiedy gorączka niebezpiecznie rośnie, katar jest silniejszy niż zwykle, a kaszel staje się […]

    11.50 
  • Gripex NOC 12 tabletek

    Producent: US PHARMACIA Wrocław Opakowanie: 12 tabletek powlekanych Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Wskazania do stosowania Łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych takich jak: gorączka, katar, kichanie, obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych, suchy kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe. Gripex Noc to specjalistyczny lek do […]

    13.00 
  • Mucosolvan 30mg 20 tabletek

    Producent: Boehringer Ingelheim Kraj pochodzenia: Niemcy Opakowanie: 20 tabletek Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Mucosolvan jest lekiem bardzo skutecznym, – przynosi ulgę już w pierwszej dobie stosowania – cieszy się szczególnym zaufaniem i bardzo dobrą opinią wśród lekarzy – jest bezpiecznym lekiem, wszechstronnie przebadanym klinicznie – jest doskonale tolerowany przez dzieci, […]

    13.90 
  • Oscillococcinum 6 dawek

    Producent: Boiron EAN: 9906717461626 Kraj pochodzenia: Francja Opakowanie: 6 dawek Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Postać Mikrogranulki, opakowanie zawiera 3 lub 6 dawek leku Wskazania Grypa i stany grypowe. Dawkowanie i sposób użycia Dorośli i dzieci * Zapobiegawczo w okresie zwiększonej zachorowalności na grypę (od października do marca): przyjmować 1 dawkę […]

    17.50 
  • Polopiryna S 20 tabletek

    Producent: Polpharma S.A. EAN: 9904166622940 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 20 tabletek Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.

    6.00 
  • Rutinacea Complete 90+30 tabletek

    Rutinacea Complete 90+30 tabletek

    Producent: Aflofarm EAN: 5904356980946 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 120 tabletek Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Wskazania: w stanach obniżonej odporności w przebiegu chorób infekcyjnych w okresie zwiększonej zachorowalności na grypę, przeziębienie jako uzupełnienie niedoborów witaminy C i cynku Działanie: Rutozyd działa ochronnie na ściany naczyń krwionośnych, zmniejsza ich przepuszczalność Witamina C […]

    7.00 
  • Rutinoscorbin 90 tabletek powlekanych

    Rutinoscorbin 90 tabletek powlekanych

    Producent: GSK Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 90 tabletek powlekanych Dostępność: produkt niedostępny (ostatnio dostępna: 01.02.2012 09:06) SKŁAD Jedna tabletka zawiera: substancję czynną: Rutozyd 25 mg Kwas askorbowy 100 mg oraz substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, skrobia ziemniaczana, sacharoza, alkohol poliwinylowy (moviol 8-88), talk, magnezu stearynian. Skład otoczki: Hypromeloza, makrogol 6000, tytanu ditlenek, talk, żółcień chinolinowa E104. […]

    8.50 
  • Scorbolamid 20 tabletek

    Producent: Polpharma S.A. EAN: 5909990034017 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 20 tabletek drażowanych Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Lek przeciwgorączkowy, przeciwbólowy.

    9.30