0
0.00 
Mini Cart
  • Pusty koszyk

    Brak produktów w koszyku

Przeziębienie

Wyświetlanie 1–30 z 89 wyników

  • Actitrin syrop 100ml

    Producent: HASCO-LEK S.A. EAN: 9920407852419 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 100 ml Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Skład Chlorowodorek triprolidyny 1,25 mg Chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg Bromowodorek dekstrometorfanu 10 mg Działanie – zmniejsza ilość wydzieliny z nosa, – zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, – zwiększa drożność nosa, – hamuje odruch […]

    12.50 
  • Alte syrop prawoślazowy 125g

    Producent: GEMI EAN: 9909077201413 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 125 g Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Skład: 100 g preparatu zawiera 34,9 g wodnego maceratu otrzymanego z 5 cz. korzenia prawoślazu. (34,9 maceratio aq. ex 5 g Althaeae radix) W skład substancji dodatkowych wchodzą: sacharoza, etanol 760 g/l, kwas benzoesowy, woda dejonizowana […]

    5.30 
  • Ambrosol 0,15 syrop 120ml

    Producent: : Pliva Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 120 ml Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Ostre i przewlekłe schorzenia dróg oddechowych z gęstą, nadmiernie lepką wydzieliną, przewlekłe zapalenie oskrzeli, mukowiscydoza, niedodma w wyniku zamknięcia oskrzeli przez śluz, powikłania płucne po operacjach i w przebiegu anestezji, po zabiegach diagnostycznych na drzewie oskrzelowym, schorzenia […]

    7.50 
  • Sold

    Apselan 60 mg, tabletki powlekane, 10 szt

    Producent: Polfarmex S.A EAN: 5909990864232 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 10 tabletek powlekanych Apselan jest lekiem w tabletkach powlekanych, przynoszącym ulgę podczas leczenia zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych. Skład Substancja czynna pseudoefedryny chlorowodorek oraz substancje pomocnicze: powidon, laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, magnezu stearynian, otoczka: hypromeloza hypromeloza (6 cp), laktoza jednowodna, makrogol 6000, tytanu dwutlenek […]

    12.40 
  • Aspirin C 10 tabletek musujących z witaminą C

    Producent: BAYER Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 10 tabletek musujących Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Wskazania: Dolegliwości bólowe o lekkim i średnim nasileniu np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, gorączka. Dolegliwości towarzyszące grypie i przeziębieniu.Dawkowanie: Doustnie. Jakość preparatu chroniona jest przez specjalne opakowanie foliowe. Aby je otworzyć należy rozerwać folię w […]

    15.00 
  • Bioaron C syrop 100 ml

    Producent: PhytoPharm EAN: 9904067702918 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 100 ml Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) DZIAŁANIE: Stosowanie syropu BIOARON C powoduje stymulację układu odpornościowego przez substancje obecne w wyciągu z liści aloesu drzewiastego.Stwierdzono, że preparat wpływa zarówno na odpowiedz humoralną, jak i komórkową, powoduje wzrost liczby limfocytów B i T oraz […]

    10.00 
  • Bioaron C, syrop, 200 ml

    Producent: PHYTOPHARM Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 200 ml Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Wskazania: Syrop Bioaron C stosuje się pomocniczo w infekcjach górnych dróg oddechowych, np. w terapii chorób z przeziębienia, a także w przypadku braku apetytu. Można go również stosować profilaktycznie w nawracających zakażeniach bakteryjnych i wirusowych, jak również w […]

    19.00 
  • Nowy Hot
    BIOLIT FLORENTA spray 50 ml skoncentrowany wodny ekstrakt pąków pichty syberyjskiej~1

    BIOLIT FLORENTA spray 50 ml skoncentrowany wodny ekstrakt pąków pichty syberyjskiej

    Florenta spray – skoncentrowany  wodny ekstrakt pąków pichty syberyjskiej Preparat do stosowania zewnętrznego Ingredients/Składniki (INCI): ABIES SIBIRICA EXTRACT. Młode pędy jodły syberyjskiej (pichty) zawierają kwercetynę, polifenole, związki lotne (fitoncydy), makro i mikroelementy (wapń, cynk, żelazo, selen). Związki te łagodzą dolegliwości stanu zapalnego, działają odtruwająco poprzez redukcję związków toksycznych i wydalanie ich z ustroju. Fitoncydy należą do […]

    55.00 
  • Calcium +Vit.C 20 tabletek musujących

    Producent: Polski Lek S.A. EAN: 5906204001742 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 20 tabletek musujących Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Preparat wspomaga system odpornościowy organizmu.

    3.20 
  • Calcium syrop 150 ml

    Producent: HASCO-LEK S.A. Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 150 ml Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Skład Calcium gluconolactobionicum 29,40 g Calcium lactobionicum 6,40 g Vehiculum ad 100,00 ml Wskazania W stanach niedoboru wapnia w organizmie (np. w okresie ciąży, laktacji, w leczeniu osteoporozy, alergii, w zatruciu solami metali ciężkich). Dawkowanie Jeżeli lekarz […]

    7.00 
  • CALCIUM syrop o smaku bananowym 150 ml

    Producent: Polfarmex S.A EAN: 5909990251612 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 150 ml Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) CALCIUM SYROP dostępny również o smaku pomarańczowym, jeżynowym, wiśniowym, truskawkowym Skład: 100 ml syropu zawiera: glukonolaktobionian wapnia – 29,4 g, laktobionian wapnia – 6,4 g, oraz substancje pomocnicze: sacharozę, benzoesan sodowy, kwas cytrynowy jednowodny; aromaty […]

    12.00 
  • CERUTIN 125 tabletek

    Producent: Polfarmex S.A EAN: 9941617291447 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 125 tabletek powlekanych Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych)

    8.00 
  • Chlorchinaldin 20 tabletek do ssania

    Producent: ICN Polfa Rzeszów EAN: 9903667902964 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 20 tabletek do ssania Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Skład: 1 tabletka do ssania zawiera 2 mg chlorchinaldolu. Wskazania: Stany zapalne jamy ustnej, zapalenie dziąseł, pleśniawki, grzybica jamy ustnej i gardła po leczeniu antybiotykami. Dawkowanie: Co godzinę ssać powoli 1 – […]

    12.00 
  • Chlorchinaldin o smaku czarnej porzeczki 20 tabletek do ssania

    Producent: ICN Polfa Rzeszów EAN: 9903665942986 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 20 tabletek do ssania Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Skład: 1 tabletka do ssania zawiera 2 mg chlorchinaldolu. Wskazania: Stany zapalne jamy ustnej, zapalenie dziąseł, pleśniawki, grzybica jamy ustnej i gardła po leczeniu antybiotykami. Dawkowanie: Co godzinę ssać powoli 1 – […]

    11.00 
  • Cholinex 24 pastylki do ssania

    Producent: GlaxoSmithKline EAN: 9910897072930 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 24 pastylki do ssania Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) OPIS DZIAŁANIA Substancja czynna pastylek Cholinex – salicylan choliny działa miejscowo: -przeciwzapalnie -przeciwbólowo -zmniejszając obrzęk i przekrwienie błony śluzowej jamy ustnej i gardła -bakteriobójczo wobec niektórych patogennych drobnoustrojów -zwiększając wydzielanie śliny, przez co wspomaga […]

    14.50 
  • Cholinex bez cukru 16 pastylek do ssania

    Producent: GlaxoSmithKline EAN: 9948406372929 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 16 pastylek do ssania Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Do stosowania w stanach zapalnych gardła, jamy ustnej i dziąseł.

    14.00 
  • Coldrex MaxGrip C 12 tabletek

    Producent: GlaxoSmithKline Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 12 tabletek Dostępność: produkt niedostępny (ostatnio dostępna: 13.11.2007 16:41) KŁAD I POSTAĆ FARMACEUTYCZNA Każda tabletka preparatu Coldrex zawiera: Substancje czynne: paracetamol 500mg; kofeina 25 mg; chlorowodorek fenylefryny 5 mg; wodzian terpinu 20 mg kwas askorbinowy (Wit. C) 30 mg Substancje pomocnicze: skrobia rozpuszczalna, skrobia kukurydziana, sorbonian potasu. OPIS DZIAŁANIA […]

    10.00 
  • Sold

    Coldrex MaxGrip C 24 tabletki

    Producent: GlaxoSmithKline Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 24 tabletki Dostępność: produkt niedostępny (ostatnio dostępna: 13.11.2007 16:39) SKŁAD I POSTAĆ FARMACEUTYCZNA Każda tabletka preparatu Coldrex zawiera: Substancje czynne: paracetamol 500mg; kofeina 25 mg; chlorowodorek fenylefryny 5 mg; wodzian terpinu 20 mg kwas askorbinowy (Wit. C) 30 mg Substancje pomocnicze: skrobia rozpuszczalna, skrobia kukurydziana, sorbonian potasu. OPIS DZIAŁANIA […]

    17.00 
  • Coryzalia 40 tabletek

    Producent: Boiron EAN: 9934347461617 Kraj pochodzenia: Francja Opakowanie: 40 tabletek powlekanych Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Wskazania Stany nieżytowe górnych dróg oddechowych zarówno o etiologii wirusowej , jak i alergicznej: ostry katar, nieżyt błony śluzowej nosa, katar sienny, zapalenie zatok, niedrożność nosa. Dawkowanie i sposób użycia Dorośli i dzieci Ssać 1 […]

    13.50 
  • CromoHEXAL aerozol do nosa 2 x 15ml

    Producent: Salutas Pharma Kraj pochodzenia: Niemcy Opakowanie: 2*15ml Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Skład: (1 dawka donosowa 0,14 ml): 2,8 mg sodu kromoglikanu, chlorek benzalkoniowy, chlorek sodu, edetynian disodu, sorbitol, dwuwodny diwodorofosforan sodu, dwunastowodny wodorofosforan sodu, woda oczyszczona. 2 pojemniki po 15 ml roztworu. Wskazania Preparat stosowany w sezonowym i całorocznym […]

    26.00 
  • DexaPini syrop 150 g

    DexaPini jest syropem przeciwkaszlowym polecanym w leczeniu ostrych stanów zapalnych z intensywnym suchym kaszlem, zapalenia oskrzeli, gardła i krtani, kaszlu opłucnowego oraz grypy i stanów grypopodobnych. Odpowiednio dobrana receptura pozwala na całodzienne stosowanie syropu DexaPini. Jego dodatkową zaletą jest możliwość przyjmowania również przed snem, dzięki czemu łagodzi uciążliwy kaszel nocny. Ta ostatnia, wyjątkowa cecha odróżnia […]

    17.00 
  • Disnemar spray do nosa dla dorosłych 25ml

    Producent: Solvay Pharma EAN: 9929676701411 Kraj pochodzenia: Hiszpania Opakowanie: 25 ml Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Oczyszcza i udrożnia jamę nosową, nawilża błonę śluzową jamy nosowej, wypłukuje zanieczyszczenia i alergeny, wspomaga regenerację błony śluzowej jamy nosowej. Dozownik w formie nebulizatora mikrodyfuzyjnego umożliwia równomierne rozprowadzenie preparatu w jamie nosowej, skuteczną aplikację niezależnie […]

    25.90 
  • Drosetux syrop 150 ml

    Producent: BOIRON S A Kraj pochodzenia: Francja Opakowanie: 150 ml Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Jest lekiem homeopatycznym o złożonym składzie doskonale działającym przeciwkaszlowo. Nie powoduje objawów ubocznych. Jest bardzo bezpieczny. Można go stosować równolegle z innymi lekami, a także w czasie ciąży i karmienia piersią. Działanie DROSETUX oparte jest na […]

    19.00 
  • Engystol 50 tabletek

    Producent: Heel EAN: 9914917292919 Kraj pochodzenia: Niemcy Opakowanie: 50 tabletek Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Engystol, złożony lek homeopatyczny, wspiera organizm w walce z infekcjami wirusowymi i naturalnie wzmacnia układ odpornościowy. Może więc być stosowany przed okresem infekcyjnym, w trakcie infekcji, czy też w momentach nasilenia zachorowań. Terapia immunostymulująca powinna trwać […]

    28.00 
  • Febrisan 8 saszetek

    Producent: ZF ALTANA Pharma EAN: 9960597501681 Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 8 saszetek Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Lek zawiera trzy substancje czynne: paracetamol, fenylefrynę i kwas askorbowy (witaminę C). Paracetamol działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo. Fenylefryna zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych nosa, udrażniając przewody nosowe. Kwas askorbowy pokrywa zwiększone zapotrzebowanie na […]

    14.00 
  • FERVEX 8 saszetek

    Producent: UPSA Kraj pochodzenia: Francja Opakowanie: 8 saszetek Dostępność: produkt niedostępny (ostatnio dostępna: 29.11.2007 15:32) Wskazania: Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat. Działanie: Fervex jest lekiem złożonym. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Maleinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk […]

    9.00 
  • Fervex D bez cukru 8 saszetek

    Producent: UPSA Kraj pochodzenia: Francja Opakowanie: 8 saszetek Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) SKŁAD: Jedna saszetka 4,950 g zawiera: Substancje czynne: Paracetamol 500 mg, Kwas askorbowy 200 mg, Maleinian feniraminy 25 mg. DZIAŁANIE:Fervex D jest lekiem złożonym. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowe. Maleinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych udrożniając […]

    12.00 
  • Flavamed 20 tabletek

    Producent: BERLIN – CHEMIE MENARINI Kraj pochodzenia: Niemcy Opakowanie: 20 tabletek Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Działanie Ambroksol jest czynnym metabolitem bromoheksyny. Wykazuje działanie sekretolityczne i mukokinetyczne. Pobudza wydzielanie surfaktantu w pęcherzykach płucnych oraz zmniejsza jego lepkość. Zwiększa aktywność rzęsek nabłonka oddechowego i wydzielanie surowiczej wydzieliny oskrzelowej przez co ułatwia transport […]

    13.50 
  • Flavamed syrop 100 ml

    Producent: BERLIN – CHEMIE MENARINI Kraj pochodzenia: Niemcy Opakowanie: 100 ml Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Działanie Ambroksol jest czynnym metabolitem bromoheksyny. Wykazuje działanie sekretolityczne i mukokinetyczne. Pobudza wydzielanie surfaktantu w pęcherzykach płucnych oraz zmniejsza jego lepkość. Zwiększa aktywność rzęsek nabłonka oddechowego i wydzielanie surowiczej wydzieliny oskrzelowej przez co ułatwia transport […]

    12.00 
  • Flegamina 8 mg 20 tabletek

    Producent: Pliva Kraj pochodzenia: Polska Opakowanie: 20 tabletek Dostępność: produkt dostępny (wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych) Wskazania: Astma oskrzelowa, choroby oskrzeli z gęstą, nadmiernie lepką wydzieliną, przewlekłe zapalenie oskrzeli, mukowiscydoza, niedodma w wyniku zamknięcia oskrzeli przez śluz, powikłania płucne po operacjach, po zabiegach diagnostycznych na drzewie oskrzelowym, zapalenie zatok obocznych nosa, zapalenie krtani. Działanie: […]

    7.70